Karrier

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő zeneiskolához tartozni? Szeretnél a következő szintre lépni zenetanárként? Akkor nálunk a helyed!

A BM Music School Budapest egyik legszínvonalasabb és legaktívabb zeneiskolájává nőtte ki magát az elmúlt időszak megpróbáltatásai ellenére. Ahhoz, hogy a zenetanulás élményét minél több emberhez el tudjuk juttatni, most új tanárokat keresünk csapatunkba!

Jelenleg a következő munkakörökben keressük csapatunk új tagjait:

– gitártanár
– billentyű- és zongoratanár
– énektanár

Amit kínálunk:

rugalmas munkaidő: Tanáraink óráikat egyénileg egyeztetik, így rugalmasan oszthatják be munkaidejüket

kiszámítható, stabil pénzkereset: magániskolaként nem a hagyományos pedagógusi bértábla szerint dolgozunk, valamint nálunk a fizetésednek csak a munkád mennyisége szabhat határt

lelkes és szorgalmas tanulói kör: hozzánk az élet minden területéről érkeznek tanulók, akikre hétről-hétre számíthatunk, így az órák megtartása nem egy egyoldalú kötelezettség, hanem mindkét fél számára sikerélmény!

Az ideális tanárjelöltünk általában rendelkezik ezek közül valamelyikkel, vagy többel:

– könnyűzenei, illetve jazz irányú középfokú, vagy felsőfokú iskolai tanulmányok
– tanítási tapasztalat
– könnyűzenei műfajokban jártas (kizárólag klasszikus zenei háttér sajnos nem elfogadható)

Előny még, ha:

– aktív, fellépő zenész vagy
– rendelkezel helyszínnel Budapesten a tanításhoz
– van tapasztalatod online zeneoktatásban
– jártas vagy a zenei szakma egyéb ágaiban is, mint például dalszerzés, zeneszerzés, producerelés, vagy zeneipari területek

Várunk csapatunkba!

Jelentkezéshez kérjük töltsd ki az alábbi űrlapot, ahol csatolj magadról egy profilképet, valamint egy bemutatkozót/önéletrajzot!

(Ha nem látsz itt egy űrlapot, az valószínűleg azért van, mert csapatunk bővítése jelenleg nem aktív. Kérlek nézz vissza később!)

Ha bármilyen kérdésed felmerül, akkor írj nekünk nyugodtan a karrier@musicacademy.hu e-mail címre!