Iskolánkról

Iskolánkat alapvetően azért hoztuk létre, hogy teljes körű szolgáltatást nyújtsunk azoknak, akik zenélni szeretnének tanulni, legyen szó gyerkőcről, gimnazistáról, egyetemistáról, vagy akár egy dolgozó, családos emberről.

Iskolánkról

Egy átlagos iskolához képest mi folyamatos visszajelzést kérünk tanulóinktól, hogy a legmagasabb szinten tudjuk a tanulási élményt biztosítani. Az egyéni órák gyakorisága heti rendszerességre van optimalizálva, hiszen az otthoni gyakorlás és tanulás kulcsfontosságú a zenetanulás szempontjából, de természetesen ennél gyakrabban is lehetséges egyeztetést követően (viszont ezt inkább időszakosan ajánljuk).

Iskolánk a folyamatos, megszakításoktól mentes tanulás híve, így a nálunk a hagyományos iskolai rendszerrel ellentétben nincsenek szünetek.

A rendszeresség a legjobb eszköz a fejlődésre, tanulóink visszajelzései mind ezt bizonyítják.

Alapvetően könnyűzenei irányultságú iskola vagyunk, tanáraink mind képzett, aktívan fellépő zenészek, akik több műfajban jártasak, legyen az jazz, hip-hop, blues, rock, pop, soul.

Milyen zenét hallgatsz, illetve milyen zenét játszanál szívesen?

Milyen zenét hallgatsz, illetve milyen zenét játszanál szívesen?

Ha pedig az egyéni órákat egy következő szintre szeretnéd emelni, lehetőséged lesz olyan csoportos alkalmakra jelentkezni, ahol egy-egy témát részleteiben tanulhatsz a hazai legjobb szakemberektől!

Nálunk a helyed, ha

• még sosem tanultál zenét, de régi vágyad végre elkezdeni

• ha már egyszer, vagy többször elkezdted, de abbahagytad, mert úgy érezted egyedül nem jutsz messzire

• ha már eljutottál egy szintre (lehet akár egy elég magasra is), de megakadtál, vagy korábbi tanáraidtól úgy érzed nem kaptál egy összeszedett tervet a haladáshoz

• ha zeneelméleti hiányosságaid vannak, nincs egy teljes képed a zene egészéről

• szeretnél úgy megtanulni zenélni, hogy közben alkotsz, sőt akár fel is veszed azt (mindezt akár Te is otthon, önállóan)

• improvizálni szeretnél, stílusismereted szeretnéd fejleszteni

• komolyzenét tanulsz, de érdeklődsz a könnyűzene felé is

• konzervatóriumi, vagy egyetemi felvételire készülsz

Ez igaz rám, jelentkezem!